Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей,  програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.;
- збережені всі ярлики і заводське маркування;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на сайті. Гарантія надається на термін від 2-х тижнів і більше, в залежності від товару. Гарантія може бути представлена ​​виробником або Продавцем. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон Unifit.

 

Гарантійний ремонт придбаної в наших магазинах техніки, проводиться в авторизованих сервісних центрах. Адреси та телефони сервісних центрів як правило вказуються в гарантійних талонах. Претензії та питання, що залишилися можна поставити за телефоном або в онлайн-форматі, заповнивши форму зворотного зв'язку. При складанні претензії за основу береться чинне українське законодавство - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text